Connect with us

Faaliyetler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Gülizar Biçer’i ziyaret ettik

Published

on

Avaz Genel Başkanı Şerafettin Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’ yı ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer’i ziyaret ettik

CHP Genel Merkezinde gerçekleşen ziyarette güncel siyasete dair konular ve milletimizin yaşadığı ekonomik sıkıntılar görüşüldü.

Avaz Strateji Başkanı Şerafettin Deniz: “ Kamu yönetiminde liyakat, adalet,hukuk,eğitim,enerji,tarım,ulaşım vb konularında önemli tespitlerimiz var.”

Ziyarette konuşan Avaz Strateji Başkanı Şerafettin Deniz; Strateji Merkezinin kurulmasının üzerinden bir yılı geçtiğini, bu sürede deneyimli bir ekiple çok önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Kamuda liyakat, hukuk, adalet, eğitim, enerji, ulaşım, savunma sanayi, ekonomi vb. konularda çok önemli çalışmalar yürüttüklerin, söz konusu çalışmaları kısa süre içerisinde başta siyaset kurumu olmak üzere ilgili bütün taraflara ileteceklerini ifade ederek, Avaz Stratejinin milletin her türlü sorununa çözümler üretmek ve onların sesi olmak hedefiyle kurulduğunu, sorunları tespit eden, çareler üreten bir Strateji Merkezi olarak çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirtti. .

Başkan Deniz Türk Milletinin geleceğe umutla bakmayı bildiğinin söyleyerek şunları dedi: “ Ülkemizin bugün yaşadığı tüm sorunların çözümleri var, siyaset kurumuna, milletimize bu sorunların çözümü ile ilgili olarak bizim de söyleyecek sözümüz var, olacak ta.
Sayın Genel Başkan Yardımcısına bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca: “Avaz Strateji Merkezinin Çalışmalarını Yakından Takip Ediyorum”
Görüşmede konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ise değerli Avaz Strateji Başkanı ve ekibini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek şöyle dedi: “Avaz Strateji Merkezinin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Vatandaşlarımızın yararına çalışan her kesimle ortak çalışmalar yapmaya hazırız. İnşallah Avaz Strateji Merkezi ile de önemli çalışmalar yürüteceğiz. Türkiye’ nin bizlere ihtiyacı var, az önce sayın Başkanın ifade ettiği gibi yorulmayacağız, yılmayacağız ve umudumuzu yitirmeyeceğiz. Sonrasında ülkece güzel günlere kavuşacağız” diyerek sözlerine son verdi.

Faaliyetler

AVAZ Buluşmaları’nda bu haftaki konumuz Din ve Milliyetçilik.

Published

on

By

AVAZ BULUŞMALARI’ında bu haftaki konumuz DİN VE MİLLİYETÇİLİK,konuğumuz ise İlahiyatçı Prof Dr Mustafa ERDEM oldu.İslam Dini’nin milliyetçiliğe bakışını ayet ve hadisler ışığında detaylıca anlatan ve katılımcıların İslam ve milliyetçilik ilişkisi ile ilgili sorularına doyurucu cevaplar veren Prof Dr Mustafa ERDEM’e ve bütün katılımcılara teşekkür ederiz..

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ’Dan Musavat Dervişoğlu’na ziyaret

Published

on

By

AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi Genel Başkanı Şerafettin DENİZ ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ PARTİ 5.Olağanüstü Kurultay’ında Genel Başkanlığa seçilen Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’na ve Başkanlık Divanı Üyeleri;Teşkilat Başkanı Sayın Hasan TOKTAŞ’a,Genel Sekreter Sayın Uğur POYRAZ’a,Toplumsal Politikalar Başkanı Sayın İmren Nilay TÜFEKÇİ’ye,Medya ve Halkla İlişkiler Başkanı Sayın Selcan HAMŞİOĞLU’na,STK İlişkileri Başkanı Avukat Alper AKDOĞAN’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.Ziyaretlerde,Merkezimizin Genel Başkanı Şerafettin DENİZ,Ülkemizin içinde bulunduğu temel sorunlarla ilgili olarak Merkezimizin yaptığı ve yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgi verirken,İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’da ziyaretten dolayı heyetimize teşekkür ederek,İYİ Parti nin ülkenin sıcak gündemi ve geleceği ile ilgili yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.Son derece verimli geçen ziyaretlerde,gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı başta İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’na ve Başkanlık Divanı üyelerine,AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi adına teşekkür ederiz.

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ Araştırma ve Starteji Merkezi’nin Yeni Yönetimi görev dağılım yaptı.

Published

on

By

10 Mart 2024 tarihinde büyük bir katılımla gerçekleştirilen 2.Olağan Genel Kurulumuzda yapılan seçimler sonucunda Merkezimizin yeni Yönetim,Denetleme ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri belirlendi.Yönetim Kuruluna seçilenler,yaptıkları ilk toplantı da Görev bölümü yaptılar.

Buna göre;

Genel Başkan
Şerafettin Deniz

Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter)
Memduh Özer

Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler)
Orhan Artuç

Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat İşleri)
Nazmi Ceylan

Genel Başkan Yardımcısı(Mevzuat ve Hukuk İşleri)
Yaşar yazıcı

Genel Başkan Yardımcısı(Sosyal İşler,Siyasi Partiler ve STK İşleri)
Metin Alanyüz

Genel Başkan Yardımcısı(Basın ve Halkla İlişkiler)
Ekrem Şahin

Kadın ve Gençlik İlişkileri Başkanı
Şengül (Tülay) Bekdoğdu

Genel Sekreter Yardımcısı
Mehmet Türemen

Mali İşler Başkan Yardımcısı
Berrin Sergi

Teşkilat Başkan yardımcısı
Ramazan Tokat

Mevzuat ve Hukuk İşleri Başkan yardımcısı
Arzu Türker

Siyasi Partiler ve STK Başkan Yardımcısı
Fikret Yılmaz

Basın ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı
Mehmet Özdal

Continue Reading

Popüler İçerikler