Connect with us

Faaliyetler

Avaz Araştırma ve Strateji Merkezinde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Published

on

Avaz Araştırma ve Strateji Merkezinde değerlendirme ve planlama toplantısı yapıldı.

AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi nin Başkanı Şerafettin Deniz’in başkanlığında üyelerin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda, bugüne kadar tamamlanan etkinlikler ile gelecekte yapılacak etkinliklerin planlaması konuşuldu.

Toplantının açılışında konuşan Genel Başkan Şerafettin Deniz Avaz’ın kuruluşundan bu yana bir yılı aşkın bir süre geçtiğini, bu kadar kısa bir sürede kamuoyunda ses getiren önemli etkinlikleri hayata geçirdiklerini, belli kesimlerde Avaz’ın bilinirliğinin arttığını, çalışmalarının beklendiğini söyledi. Kısa sürede içerisinde bazı Kamu Sektörleri ile ilgili analizleri içeren 7 ayrı raporun hazırlandığını ve baskı çalışmalarının devam ettiğini belirten Şerafettin Deniz sözlerine şöyle devam etti: “Avaz’ın kuruluşunun üzerinden çok az bir süre geçmiş olmasına rağmen çok önemli çalışmalara imza attık. Bu çalışmalarımız gelecekte de artarak devam edecektir. Avaz’ın kuruluşunu hep birlikte gerçekleştirdik. Bağımsız bir kurum olan Avaz’ın bütün çabası Türkiye’nin refahı, milletin huzuru ve mutluluğudur. Milleti merkeze oturtan çalışmalarımız devam ettikçe, başarılı olmamızda kaçınılmaz olacaktır. Avaz’ı Avaz yapan her üyenin bugünlere gelmemizde ve geleceğe cesaretle bakmamızda çok önemli katkısı var. Bu güne kadar özveriyle yürüttüğümüz çalışmaları yılmadan usanmadan azimle devam edeceğiz. Kuruluşumuzdan sonraki toplantılarda sıkça dile getirdik. Milletimizin günlük yaşamını ve geleceğini doğrudan etkileyen her şey için çalışmalarımız olacak ve bu çalışmaları raporlara dökerek ilgililerine sunacağız. Bugün geldiğimiz noktada raporlarımızı tamamladık basımı ile ilgili çalışmalar bitmek üzere daha sonra bunu siyasi partilerin genel başkanlarına genel başkan yardımcılarını ve ihtiyaç duyabilecek kurum ve kuruluşlara göndereceğiz. Aynı zamanda da internet sitemizde dijital olarak insanların kullanımına sunacağız. Katılımlarınız için destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra Genel Başkan Şerafettin Deniz toplantıya katılan üyelere söz vererek etkinlikler hakkında görüş ve önerilerini dinledi.

Faaliyetler

AVAZ Buluşmaları’nda bu haftaki konumuz Din ve Milliyetçilik.

Published

on

By

AVAZ BULUŞMALARI’ında bu haftaki konumuz DİN VE MİLLİYETÇİLİK,konuğumuz ise İlahiyatçı Prof Dr Mustafa ERDEM oldu.İslam Dini’nin milliyetçiliğe bakışını ayet ve hadisler ışığında detaylıca anlatan ve katılımcıların İslam ve milliyetçilik ilişkisi ile ilgili sorularına doyurucu cevaplar veren Prof Dr Mustafa ERDEM’e ve bütün katılımcılara teşekkür ederiz..

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ’Dan Musavat Dervişoğlu’na ziyaret

Published

on

By

AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi Genel Başkanı Şerafettin DENİZ ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ PARTİ 5.Olağanüstü Kurultay’ında Genel Başkanlığa seçilen Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’na ve Başkanlık Divanı Üyeleri;Teşkilat Başkanı Sayın Hasan TOKTAŞ’a,Genel Sekreter Sayın Uğur POYRAZ’a,Toplumsal Politikalar Başkanı Sayın İmren Nilay TÜFEKÇİ’ye,Medya ve Halkla İlişkiler Başkanı Sayın Selcan HAMŞİOĞLU’na,STK İlişkileri Başkanı Avukat Alper AKDOĞAN’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.Ziyaretlerde,Merkezimizin Genel Başkanı Şerafettin DENİZ,Ülkemizin içinde bulunduğu temel sorunlarla ilgili olarak Merkezimizin yaptığı ve yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgi verirken,İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’da ziyaretten dolayı heyetimize teşekkür ederek,İYİ Parti nin ülkenin sıcak gündemi ve geleceği ile ilgili yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.Son derece verimli geçen ziyaretlerde,gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı başta İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’na ve Başkanlık Divanı üyelerine,AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi adına teşekkür ederiz.

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ Araştırma ve Starteji Merkezi’nin Yeni Yönetimi görev dağılım yaptı.

Published

on

By

10 Mart 2024 tarihinde büyük bir katılımla gerçekleştirilen 2.Olağan Genel Kurulumuzda yapılan seçimler sonucunda Merkezimizin yeni Yönetim,Denetleme ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri belirlendi.Yönetim Kuruluna seçilenler,yaptıkları ilk toplantı da Görev bölümü yaptılar.

Buna göre;

Genel Başkan
Şerafettin Deniz

Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter)
Memduh Özer

Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler)
Orhan Artuç

Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat İşleri)
Nazmi Ceylan

Genel Başkan Yardımcısı(Mevzuat ve Hukuk İşleri)
Yaşar yazıcı

Genel Başkan Yardımcısı(Sosyal İşler,Siyasi Partiler ve STK İşleri)
Metin Alanyüz

Genel Başkan Yardımcısı(Basın ve Halkla İlişkiler)
Ekrem Şahin

Kadın ve Gençlik İlişkileri Başkanı
Şengül (Tülay) Bekdoğdu

Genel Sekreter Yardımcısı
Mehmet Türemen

Mali İşler Başkan Yardımcısı
Berrin Sergi

Teşkilat Başkan yardımcısı
Ramazan Tokat

Mevzuat ve Hukuk İşleri Başkan yardımcısı
Arzu Türker

Siyasi Partiler ve STK Başkan Yardımcısı
Fikret Yılmaz

Basın ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı
Mehmet Özdal

Continue Reading

Popüler İçerikler