Connect with us

Faaliyetler

Avaz Araştırma ve Strateji Merkezi’nden Muhteşem İftar Yemeği!

Published

on

AVAZ ARAŞTIRMA VE STRATEJİ MERKEZİ’NDEN MUHTEŞEM İFTAR YEMEĞİ

 

Avaz Araştırma ve Strateji Merkezi’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine üyelerinin yanısıra İYİ PARTİ’nin üst düzey yönetimi,milletvekilleri ve çok sayıda STK yöneticisi katıldı.

Gönül dostlarının buluşması;yemek duasından sonra AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi’nin Genel Sekreteri Adnan ÖZER’in konukları takdiminden sonra konuşmalarla devam etti.

İlk konuşmayı AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi Başkanı Sayın Şerafettin DENİZ yaptı.Şerafettin DENİZ, Merkez’in faaliyet alanlarını,amacı ve gelecekte yapmayı planladıkları faaliyetler ile ilgili bilgi verdi.Daha sonra Merkez’in Onursal Başkanı ve Konya Milletvekili Fahrettin YOKUŞ Merkez’in gelecek hedefleri ile kuruluş gerekçeleri hakkında açıklamalarda bulundu .

İYİ PARTİ’DEN ÜST DÜZEY KATILIM

İftar Yemeğine, TBMM Grup Başkanı Sayın Prof.Dr İsmail TATLIOĞLU, Yerel Yönetim Politikaları Başkanı Sayın Prof.Dr. Metin ERGUN, Türk Dünyası ile İlişkiler Başkanı Sayın Rıdvan UZ,Ankara Milletvekili Sayın İbrahim Halil ORAL,Kayseri Milletvekili Sayın Dursun ATAŞ,Edirne Milletvekili Sayın Orhan ÇAKIRLAR ve Mersin Milletvekili Sayın Behiç ÇELİK katıldılar.

Sayın İsmail TATLIOĞLU yaptığı konuşmada; AVAZ’ın memleket için büyük bir ihtiyaç olduğunu,bir çok konuda rehberlik ederek eksikliklerin kapatılmasına önemli katkılar sağlayacağına inandığını,strateji ve politika üretmede hissedilen eksikliklerin  giderilmesine önemli katkılar sağlayacağına emin olduğunu belirterek,iftara katılan bütün davetlilerin Ramazan-ı Şerif’ini kutlayarak sözlerini tamamladı.

İftar yemeği  AVAZ Yönetim kurulunun sahneye davet edilmesinin akabinde tüm davetlilerle toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

 

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ Buluşmaları’nda bu haftaki konumuz Din ve Milliyetçilik.

Published

on

By

AVAZ BULUŞMALARI’ında bu haftaki konumuz DİN VE MİLLİYETÇİLİK,konuğumuz ise İlahiyatçı Prof Dr Mustafa ERDEM oldu.İslam Dini’nin milliyetçiliğe bakışını ayet ve hadisler ışığında detaylıca anlatan ve katılımcıların İslam ve milliyetçilik ilişkisi ile ilgili sorularına doyurucu cevaplar veren Prof Dr Mustafa ERDEM’e ve bütün katılımcılara teşekkür ederiz..

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ’Dan Musavat Dervişoğlu’na ziyaret

Published

on

By

AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi Genel Başkanı Şerafettin DENİZ ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ PARTİ 5.Olağanüstü Kurultay’ında Genel Başkanlığa seçilen Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’na ve Başkanlık Divanı Üyeleri;Teşkilat Başkanı Sayın Hasan TOKTAŞ’a,Genel Sekreter Sayın Uğur POYRAZ’a,Toplumsal Politikalar Başkanı Sayın İmren Nilay TÜFEKÇİ’ye,Medya ve Halkla İlişkiler Başkanı Sayın Selcan HAMŞİOĞLU’na,STK İlişkileri Başkanı Avukat Alper AKDOĞAN’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.Ziyaretlerde,Merkezimizin Genel Başkanı Şerafettin DENİZ,Ülkemizin içinde bulunduğu temel sorunlarla ilgili olarak Merkezimizin yaptığı ve yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgi verirken,İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’da ziyaretten dolayı heyetimize teşekkür ederek,İYİ Parti nin ülkenin sıcak gündemi ve geleceği ile ilgili yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.Son derece verimli geçen ziyaretlerde,gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı başta İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat DERVİŞOĞLU’na ve Başkanlık Divanı üyelerine,AVAZ Araştırma ve Strateji Merkezi adına teşekkür ederiz.

Continue Reading

Faaliyetler

AVAZ Araştırma ve Starteji Merkezi’nin Yeni Yönetimi görev dağılım yaptı.

Published

on

By

10 Mart 2024 tarihinde büyük bir katılımla gerçekleştirilen 2.Olağan Genel Kurulumuzda yapılan seçimler sonucunda Merkezimizin yeni Yönetim,Denetleme ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri belirlendi.Yönetim Kuruluna seçilenler,yaptıkları ilk toplantı da Görev bölümü yaptılar.

Buna göre;

Genel Başkan
Şerafettin Deniz

Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter)
Memduh Özer

Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler)
Orhan Artuç

Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat İşleri)
Nazmi Ceylan

Genel Başkan Yardımcısı(Mevzuat ve Hukuk İşleri)
Yaşar yazıcı

Genel Başkan Yardımcısı(Sosyal İşler,Siyasi Partiler ve STK İşleri)
Metin Alanyüz

Genel Başkan Yardımcısı(Basın ve Halkla İlişkiler)
Ekrem Şahin

Kadın ve Gençlik İlişkileri Başkanı
Şengül (Tülay) Bekdoğdu

Genel Sekreter Yardımcısı
Mehmet Türemen

Mali İşler Başkan Yardımcısı
Berrin Sergi

Teşkilat Başkan yardımcısı
Ramazan Tokat

Mevzuat ve Hukuk İşleri Başkan yardımcısı
Arzu Türker

Siyasi Partiler ve STK Başkan Yardımcısı
Fikret Yılmaz

Basın ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı
Mehmet Özdal

Continue Reading

Popüler İçerikler